Verkoopmedewerker – Wijnwinkel Le Nord

vacature - verkoopmedewerker

LE NORD 

Bistrot | Lunch | Bier & Wijnbar | Wijnwinkel

&

L’OUEST

Shared Dining | Lunch | Wijnbar

Beide vlakbij Rotterdam Centraal Station

Deel deze vacature via:

Verkoopmedewerker met kennis van wijn

Bij Wijnwinkel Le Nord

Heb jij ook een grote passie voor wijn en beschik je over de nodige wijnkennis? Ben je dol op mensen te adviseren en mooie wijnen te serveren? Dan hebben we wellicht dé gedroomde baan voor jou. Wij zoeken iemand die het leuk vind als sommelier in zowel de wijnwinkel als bij Bistrot Le Nord te werken. Word jij daar enthousiast van? Neem dan snel contact met ons op!

Als verkoop- en winkelmedewerker werk je in een klein team van enthousiaste wijnprofessionals en in een groot leuk team in naastgelegen bistrot Le Nord. Je krijgt veel vrijheid en support om jouw eigen initiatieven te ontplooien.

Naast het verkopen/ adviseren van wijn, wordt je betrokken bij het proeven en samenstellen van het wijnassortiment. Je gaat mee naar wijnproeverijen van leveranciers. Ook zorg je er samen met je collega’s voor dat onze winkel én webshop tot in de puntjes verzorgd zijn.

Optioneel; vind je het leuk deze uitdaging te combineren met een horeca uitdaging in de naast gelegen horecazaak? Dan hebben we nog meer mogelijkheden voor jou!

JIJ VERDIENT DIT, want je bent goed in je werk:

  • Een passend salaris, want jij verdient dat!
  • Stabiliteit en inkomen ook tijdens een lockdown, samen zijn we sterk
  • Afwisselende uitdagende baan in een gemotiveerd, professioneel en vooral in een leuk team, want dat vinden wij belangrijk
  • Een werkplek waar doorgroeimogelijkheden zijn, want er moeten wel uitdagingen zijn en blijven
  • Meebeslissen in de bedrijfsvoering, want ook jouw mening is belangrijk voor ons
  • Werken met mooie producten van de betere leveranciers, want jij wil trots zijn op wat je doet
  • Werken met goede faciliteiten in een professionele omgeving, want je moet wel gewoon lekker goed je werk kunnen doen
  • Trainingen/ ondersteuningen om jezelf nog verder te ontwikkelen, hoe meer jij kan hoe gelukkiger iedereen wordt
  • Andere secundaire extra’s welke het werkplezier verder verhogen, want we willen dat je fluitend naar je werk komt én met een glimlach naar huis gaat

Wij zijn een professioneel, betrouwbaar en stabiel bedrijf, wat graag de afspraken nakomt. Wij luisteren en houden goed rekening met de wensen van onze medewerkers. Want het hele team is het hart van ons bedrijf. Waarin we ons flexibel opstellen, ruimte geven voor persoonlijke ontwikkeling en waar gewenst jou willen blijven uitdagen. Graag gaan we met jou in gesprek oa wat joúw gewenste arbeidsvoorwaarden en andere wensen zijn.

Wat ga je doen:

  • Consumenten adviseren over ons mooie wijnassortiment
  • Jouw doel is elke klant de winkel te laten verlaten met de juiste wijnen, uitstekend advies, een goed verhaal en het voornemen om weer terug te komen!
  • Administratieve werkzaamheden voor winkel & webshop
  • Contact onderhouden met wijnleveranciers en mee selecteren van hun wijn
  • Meedenken over de wijnkaart van onze horecazaken Le Nord & l’Ouest
  • Schrijven over wijn voor webshop, nieuwsbrieven, etc (optioneel)
  • Het geven van wijnproeverijen aan consumenten (optioneel)
  • Verkopen van wijn aan externe horeca en andere bedrijven (optioneel)
  • Verzorgen van social media (optioneel)

Ben jij iemand die…:

  • Aantoonbare passie en kennis heeft van wijnen

  • Commercieel is ingesteld en klanten goed kan adviseren

  • Proactief en zelfstandig kan werken

  • Oog voor detail heeft

  • Weet van aanpakken en ambitieus is ingesteld

  • Bereid is om op zaterdag te werken

  • Bij voorkeur beschikbaar is vanaf augustus 2022 (maar ander moment is ook bespreekbaar, laat het ons weten 

Wacht ajb niet met solliciteren:
Mail jouw sollicitatie onder vermelding van ‘Verkoopmedewerker Wijnwinkel’, inclusief je CV naar:

Sollicitaties welke netjes verzorgd zijn met complete CVs beantwoorden we graag.

Achtergrond informatie:

LE NORD | Bistrot | Lunch | Bier & Wijnbar
In Rotterdam Noord, bij de achterzijde van Centraal Station, op de hoek van het horecapleintje zit LE NORD gevestigd. Een zaak met veel gezellige levendigheid en prettige gasten. Dagelijks is er vanaf het borrelmoment veel bedrijvigheid, hebben we veel diner en borrels in de gevarieerde ruimtes. Ook grotere gezelschappen ontvangen we graag, wat de locatie divers en levendig maakt.

LE NORD (binnen 75 + terras 125 couvert + borrelruimte + bar) heeft voornamelijk een Frans en Italiaans georiënteerde dinerkaart en serveert ook elke dag lunch. En is (in normale tijden) 7 dagen per week geopend vanaf 12:00uur.

En die broer groeit verder:

LE NORD | Wijnwinkel | Private Dining

In het pand naast horecazaak LE NORD is er sinds 2019 uitgebreid met een wijnwinkel en een private dining ruimte voor max. 18 personen. Alwaar ook bijvoorbeeld wijnproeverijen en wijn-spijs avonden georganiseerd worden. Voor collega’s met de juiste ervaring en kennis is het mogelijk dat zij diners hier begeleiden, adviseren in wijn-spijs en/of wijn verkopen vanuit de winkel. Wanneer er veel enthousiasme en kennis aanwezig is zal je ook betrokken worden bij bepalen van assortiment winkel en optioneel met de eigen import van deze producten.

En LE NORD heeft ook een zusje:

L’OUEST | Shared Dining | Lunch | Wijnbar

In het centrum van Rotterdam op de hoek van de ‘Rue de Mode’ Van Oldenbarneveltstraat zit in het karakteristieke vooroorlogs pand L’OUEST gevestigd. Sinds 2009 is deze intieme horecazaak (zowel binnen als buiten 30 couvert) uitgegroeid tot een populaire horecazaak voor genieters van kwalitatief hoogwaardig eten en voornamelijk wijnen (100 verschillende). L’OUEST legt de nadruk op de Franse, Italiaanse en Spaanse keuken. De dinerkaart van L’OUEST bestaat oa uit gerechten welke je met elkaar deelt en uitgebreide kaaskaart. Uiteraard vinden we de hoge kwaliteit van eten, drinken, service, uitstraling en ambiance erg belangrijk. L’OUEST is (in normale tijden) 7 dagen per week geopend vanaf 12:00uur.

Note: In 2020 heeft L’OUEST een brand gehad. In juli ’22 is L’OUEST weer heropent met een vernieuwde en verrassende inrichting en een uitdagende shared dining menukaart ondersteund met prachtige wijnen.

Deel dit bericht via: